top of page

Přijďte si vyladit energii.

Kosmetické studio Kladno, kosmetika kladno, masáže kladno, kateřina elicarová

Jsem již několik let zapálená kosmetička - masérka, která stále vymýšlí nové způsoby, jak vylepšit své kosmetické rituály a jak vás při nich potěšit a rozmazlit. Mým přáním je nejen zlepšit vzhled vaší pleti, ale především to, abyste odcházeli domů s pocitem, že ten den jsem byla tím nejlepším, co vás potkalo - a to proto, že jsem vám poskytla pocit pohody, zklidnění a vyladění energie. Je úžasné, když se s mojí pomocí dostanete do stavu, kdy napůl bdíte, napůl sníte a odcházíte ode mě úplně zrelaxované!

Pokud bych měla nějak popsat svojí formu bytí v tomto životě z té lepší stránky, řekla bych asi, že miluji přírodu, léčivou sílu minerálů, aromaterapii a jsem "zasvěcena" do reiki. Velmi mě zajímá a baví mytologie a to i její praxe (kdo je zasvěcen, pochopí), archetypální mytologie, meditace, sny a jejich symbolika. Rozhodně však nejsem ani zdaleka zdáním dokonalosti, ale ráda se posouvám na svojí cestě, ač je to někdy cesta křivolaká a dosti pomalá a často jdu i zpátky :-).

Co se týče mého zaměření, tak ke kosmetice i masážím jsem měla vztah už od malička. Tatínek byl masér a to už když jsem byla malá holčička (později na chvíli i vizážistou a kosmetikem) a já kvůli němu vlastně vyrostla v salonech krásy. A také hlavně díky němu jsem si v roce 2010 udělala rekvalifikační kurz na maséra a potom další rozšíření, jako je manuální lymfodrenáž, lávové kameny, aromaterapeutická masáž, anticelulitidní masáž, nebo Dornova metoda a další. Taťka mi na cestě moc pomáhal a předal mi spoustu hodnotných informací a doporučení.​ O nějakou dobu později... asi jako spousta žen, chviličku po třicítce jsem se začala docela dost zajímat o to, jak zůstat co nejdéle mladá a udržet svůj vzhled svěží. A od toho všeho - mé touhy stárnout pomalu a být krásná, dětství prožitém v kosmetických salonech a zkušenosti s masážemi a také nadšením pro různé stylové typologie, byla kosmetika opravdu malým a skoro samozřejmým krůčkem. Zjistila jsem, že mě toto povolání nejen naplňuje, ale strašně mě baví se v něm vzdělávat! Samozřejmě, že člověk se časem mění a teprve postupem času zjišťuje, co ho baví. Pro masáže to u mě platí dvojnásob a některým technikám se již nevěnuji a některým prozměnu s radostí ano - jako třeba relaxačním aromamasážím, nebo manuální lymfodrenáži - zde mě motivují klientské ohlasy. Slýchat totiž věty "Jsi úžasná, cítím se snad o 10 kg lehčí." mi nejen lichotí, ale hlavně mě utvrzují ve správnosti mojí cesty. A samozřejmě o to, o kolik jsem přestala poskytovat služeb péče o tělo, o to víc času a energie můžu investovat do prohlubování schopností a kosmetického vzdělání a vymýšlet pro vás ty nejlepší rituály v péči o krásu a relaxaci.

Kosmetické studio Kladno, kosmetika kladno, masáže kladno, kateřina elicarová
Kosmetické studio Kladno, kosmetika kladno, masáže kladno, kateřina elicarová

Značky, se kterými pracuji v salonu?

Značka, se kterou pracuji, musí splňovat určitá kritéria a vyhovovat mé náročné nátuře.
Rukama mi totiž prošlo opravdu hodně kosmetických značek a výrobků a dá se říct, že každá z nich má produkty jak skvělé, tak ale i horší a každá staví na jiném základu a jiné myšlence. 

Důvěru jsem si ovšem vybudovala k české značce SynCare, která přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče, nabízí mnoho produktů a řešení i pro tu nejcitlivější pleť a má velké množství produktů s certifikací BIO a CPK.


Mohu dále objednat i bylinné koncentráty od firmy Larens, Energy (Gynex, Renol, Korolen atd.), nebo úžasné luxusní produkty od Bewitu.

Kosmetické studio Kladno, kosmetika kladno, masáže kladno, kateřina elicarová
kosmetika kladno, masáže kladno, lymfodrenáže kladno

K tělovým masážím využívám BIO oleje té nejlepší kvality se 100% přírodními éterickými oleji. 

Laminaci řas
provádím Italskou značkou myLamination, se kterou jsem spokojená nejen kvůli výdrži, ale především kvůli šetrnosti k vlastním řasám. Sama laminaci mám a neumím si bez ní líčení už představit. A když zrovna nemám chuť se líčit, tak i přesto vypadám lehce nalíčená!

Všeobecné obchodní podmínky

Název provozovny: Kateřina Elicarová

Adresa a název provozovny: Terapie života, Estonská 3323, Kladno

Činnost: Kosmetické služby a masáže

Provozovatel - zodpovědná osoba: Kateřina Elicarová

IČO: 74844709

1. Základní ustanovení

Tyto všeobecné smluvní podmínky upravují právní závazkové vztahy mezi poskytovatelem služeb a prodávajícím produktů v provozovně KATEŘINA ELICAROVÁ a kupujícím poskytovaných služeb nebo produktů.

Provozovatel poskytuje kosmetické a masérské služby na základě platného živnostenského oprávnění a dokladů osvědčujících odbornou způsobilost k vykonávaným činnostem.

Objednáním konkrétního termínu ošetření nebo objednáním dárkového poukazu (osobně, telefonicky, emailem, SMS, nebo online přes rezervační portál) projevuje kupující svůj souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami provozovatele.

Nesouhlasí-li zákazník s těmito podmínkami, má možnost služby salonu nevyužít.

 

2. Objednávka služeb - termín návštěvy

Termín návštěvy je potřeba dohodnout a rezervovat předem (osobně, telefonicky, emailem, SMS, nebo online přes rezervační portál). Objednaný termín se stává závaznou objednávkou.

 

3. Přeobjednání

Pokud se nemůžete v dohodnutém termínu na sjednanou službu dostavit, informujte o tom předem telefonicky, nejpozději však 48 hodin před zahájením sjednané služby.

Pokud Vaši návštěvu nezrušíte s dostatečným předstihem, může Vám být účtována částka za objednané služby v plné výši. Bohužel v tak krátkém časovém úseku už nemám možnost obsadit místo jinou klientkou, nebo klientem. 

4. Rezervační poplatky

Na základě objednávky je rezervován termín objednané služby. Pro potvrzení Vaší rezervace je možné požadovat uhrazení rezervačního poplatku až do výše objednané služby a to bankovním převodem na účet 3048657013/0800 vedený u České spořitelny a to do 3 dnů od potvrzení objednávky.

Poskytovatelka služeb je oprávněna od smlouvy kdykoli odstoupit, pokud klient neuhradí rezervační poplatek ve smluvené výši ani do 3 dnů po uplynutí lhůty splatnosti a může termín nabídnout jinému zájemci. Pro odstoupení od smlouvy se upřednostňuje písemná forma.

Klient má právo zrušit objednávku nejpozději 48 hodin před dnem konáním objednaných služeb. V takovém případě mu bude vrácen rezervační poplatek. Po uplynutí této lhůty propadá rezervační poplatek v plné výši ve prospěch poskytovatelky služeb.

Výjimku tvoří změna termínu z důvodu nemoci (nutno doložit lékařské potvrzení).

Hodnota rezervačního poplatku bude odečtena z finální ceny služby.

Poskytovatelka služeb si vyhrazuje právo na odpuštění rezervačního poplatku u stálých klientů a to dle svého osobního uvážení. Odpuštění rezervačního poplatku není vymahatelné.

Rezervací služeb se klient zavazuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a rozumí jim.

 

5. Pozdní příchod

Dostavíte-li se se zpožděním, bude vaše ošetření zkráceno, tak aby mohl být obsloužen zákazník, který je objednán po Vašem ošetření, v čase na který je objednán. Cena služby však zůstane nezměněna a bude tedy účtována částka za službu v plném časovém rozsahu.

 

6. Dárkové poukazy/předplatné služeb

Má-li zákazník dárkový poukaz/předplatné služeb na konkrétní službu a nedostaví se bez omluvy, dárkový poukaz/předplatné služeb bude považován za vyčerpaný. Dárkový poukaz/předplatné služeb lze vyčerpat pouze na službu, která je na takovém dárkovém poukazu uvedena, nebo je sjednána a nelze je využít na nákup produktů, nebo jiných služeb. Dárkový poukaz je platný pouze po dobu uvedenou na poukazu. Poté pozbývá platnosti a kupující nemá nárok na vrácení zaplacené částky. Platbu dárkovým poukazem je nutno nahlásit před začátkem ošetření pro ověření platnosti. Pokud zákazník nenahlásí dárkový poukaz při objednávce ošetření, nemusí být akceptován pro platbu. Nevyčerpanou hodnotu dárkového poukazu nelze směnit zpět za hotovost.

 

7. Odmítnutí služby

Procedura může být odmítnuta v těchto případech:

  • zákazník trpí kontraindikacemi, které jsou uvedeny u každého ošetření

  • zákazník se dostaví na ošetření v podnapilém stavu, nebo pod vlivem návykových látek

  • zákazník se dostaví na ošetření se zdravotními problémy

  • zákazník se dostaví na ošetření v nevyhovujícím hygienickém stavu

 

8. Osobní věci a cennosti

Provozovatel za jakékoliv případné ztráty věcí klienta před, během i po proceduře neručí.

 

9. Ceníky

Ceníky jsou k nahlédnutí ve studiu a na webových stránkách provozovatele.

Nejsme plátci DPH.

 

10. Prodej produktů

Produkty lze reklamovat pouze v původním balení a neotevřené a to v zákonné době a zákonným způsobem.

 

11. Reklamace služeb

Při reklamaci poskytovaných služeb musí zákazník bezodkladně a hodnověrným způsobem doložit, že předmět reklamace souvisí s konkrétním pochybením provozovatele. Reklamace se podává písemně na adresu provozovatele. V případě bezpředmětné reklamace budou náklady na její projednání vymáhány po zákazníkovi.

 

12. Platnost a účinnost

Tyto všeobecné obchodní podmínky vstupují v platnost a účinnost dne 1. 9. 2021.

Děkujeme za respektování obchodních podmínek našeho salonu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

bottom of page