top of page

Sice nemusíte volit kompromis mezi relaxací a krásnou pletí, ale můžete si vybrat, co dotáhneme do dokonalosti.

Nabídka kosmetických služeb

Každý kosmetický rituál obsahuje dvoufázové odlíčení, hloubkové čištění pleti, lehkou úpravu obočí, peeling, navrácení správného pH pokožky, hydrataci, aplikaci aktivních látek, masáž, masku a závěrečnou ochrannou péči.

Služby pro krásu a relaxaci (20)_edited_

Kosmetická péče na míru

Kompletní kosmetický rituál, který pokryje veškeré nároky Vaší pleti bez kompromisů.

Společně se dobereme k tomu, co by vaší kráse nejvíc prospělo -  bude to snad hloubková hydratace, rozjasnění, čištění, pleťový detox, nebo vyživení zralé pleti? Podle potřeb podnikneme příslušné kroky a nastavíme péči - konkrétní produkty, typ masáže a kosmetické úkony se volí na míru typu a stavu pleti. Pokud jdete ke mně poprvé a nejste si jisté, který rituál zvolit, doporučuji právě "Kosmetickou péči na míru". 

  

75 minut, 1.250 Kč

Přidána nová služba do kosmetických ritu

Omlazení a hluboká relaxace

Kompletní kosmetický rituál pro nejen pro pleť, ale i pro duši s relaxačním, rozjasňujícím a omlazujícím účinkem.

 

Potřebujete nejen omladit a rozzářit svojí pleť, ale i vypnout hlavu, nechat věci plynout a pořádně si odpočinout? V tomto kosmetickém rituálu dostanete to, co potřebujete - luxusní omlazující a rozjasňující produkty včetně dlouhé masáže, navíc se zklidní vaše psychika i dech, zharmonizuje se energie. Hmaty jsou jemné, táhlé, ale i intenzivní a masáž obličeje, krku i dekoltu dlouhá. Užijete si i antistresovou masáž hlavy, rukou a paží.

90 minut, 1.500 Kč

Služby pro krásu a relaxaci (1).png

Intenzivní omlazení a rozzáření pleti s liftingovou masáží a radiofrekvencí

Kosmetický rituál s využitím střídavého proudu, který stimuluje tvorbu kolagenu

 

Obličejová radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila, aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti. Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku. Pro maximální efekt doporučuji tento kosmetický rituál opakovat až čtyřikrát a to s cca desetidenním odstupem.

90 minut, 1.900 Kč

Návrh bez názvu (15).png

Přírodní kosmetická péče

Kompletní kosmetický rituál českou přírodní kosmetikou.

Hýčkání českou aromaterapeutickou kosmetikou Nobilis Tilia pro milovníky přírodní kosmetiky je plnohodnotný kosmetický rituál. Užijete si v něm kromě kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu také aplikaci hydratace a výživy, peeling, masku, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, jemnou úpravu obočí a v neposlední řadě samozřejmě velmi příjemných účinků aromaterapie.

75 minut, 1.250 Kč

laminace řas kladno, lash lifting kladno

Laminace řas

Laminaci provádím výhradně Italskou značkou myLamination, která je účinná a zároveň šetrná k řasám.

Laminace řas je chemický proces, díky kterému se přírodní řasa přizpůsobí tvaru zvolené natáčky, nabarví se a vyživí. Řasy jsou po laminaci až šest týdnů krásné, drží nahoru a otevírají a rozjasňují tak oko.

Pro ještě větší efekt aplikujte řasenku - zjistíte, že se řasy po laminaci úžasně tvarují a že nemusíte řasy pro efekt "honit" mnoha tahy. Ušetříte tak čas strávený ráno před zrcadlem!

75 minut, 900 Kč

Magická kosmetika (3).png

Nabídka masážních služeb

Při prvním setkání před masáží, či lymfodrenáží, si spolu na chviličku sedneme a promluvíme si o vašich očekáváních. Také vás seznámím s kontraindikacemi, působením konkrétní služby na organizmus a doporučeními co po lymfodrenáži, či masáži dělat, nebo čemu se vyvarovat. Vyplníme spolu  kartu klienta. Potom se uvelebíte na lehátku, já vás zachumlám a budete si užívat zaslouženou relaxaci.

masáž kladno

Regenerační masáž

Jedná se o klasickou masáž se středním přítlakem a plynulostí hmatů, která Vám nejen uleví od ztuhlých svalů, ale pomůže oprostit se na chvíli od stresu každodenního života a užít si příjemný pocit pohody.

Masáž je harmonizační jak pro tělo, tak duši a měli bychom si jí v této uspěchané době dopřávat pravidelně.

 

40 minut záda+šíje 550 Kč / 60 minut celková 800 Kč

aromaterapeutická masáž kladno

Aromaterapeutická masáž

Tato relaxační a regenerační masáž kombinuje pomalé, plynulé tahy s působením 100% přírodních éterických olejů, které vybereme spolu pro ten nejlepší výsledek. Silice pronikají přes pokožku do Vašeho těla, kde blahodárně působí na organizmus a pomáhají s případnými fyzickými a psychickými potížemi. Je prokázáno, že po aromaterapeutické masáži lze tyto blahodárné látky rozpoznat v krvi a to již do jedné hodiny !

75 minut 1.200 Kč Počítejte s cca 10 minutami konzultace navíc.

lávové kameny kladno, masáž lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny

Při této masáži se používají speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55° C. Teplem a mimořádnou energetickou vibrací lávové kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy. Můžete se těšit na relaxaci, teplo, jemné masážní hmaty a vůni kokosového oleje.

 

40 minut záda+šíje 600 Kč / 75 minut celková 1.200 Kč

lymfodrenáž kladno, masáž kladno

Manuální lymfodrenáž obličeje a dolních končetin

Jemná a příjemná drenáž vám pomůže s detoxem a odvodněním organismu. Pravidelná lymfodrenáž obličeje navíc pomáhá předcházet a zpomalovat stárnutí, udržuje vaši pokožku jasnou, pomáhá v boji s pomerančovou kůží a především koriguje otoky končetin.

Pokud navíc například kouříte, je pro vás lymfodrenáž obličeje přímo MUST HAVE k udržení zdravého a svěžího vzhledu!

  Cca 90 minut, 1.100 Kč

Pokud si budete přát, mohu nabídnout 15 až 20 minut předávání energie REIKI po kosmetickém rituálu, masáži, nebo lymfodrenáži za 300 Kč.
bottom of page