top of page

To, co chcete vědět, mě zajímá.

Formulář pro Vaše dotazy

Jak se mohu objednat?

Objednat se můžete telefonicky na čísle 774641211,  nebo online přes rezervační portál Reservio, případně přes email katerinaelicarova@seznam.cz

Jak mohu platit?

Platit můžete buď v hotovosti, nebo QR kódem přes mobilní bankovnictví.

Prodáváte vouchery?

Ano, vouchery mám v nabídce a lze na ně vypsat jakákoli služba z mojí nabídky :-)

Kdy nemohu na kosmetiku?

Určitě, když máte nějaké virové, nebo bakteriální onemocnění. Třeba chřipku. Dále pokud máte opar v aktivní fázi a celkově cokoli nakažlivého. 

Kdy nemohu na masáž?

Obecné kontraindikace k masážím jsou: virová a bakteriální onemocnění, onkologie, stavy extrémní vyčerpanosti vedoucí k mdlobám, čerstvě poúrazové a pooperační stavy a těhotenství.

Kdy nemohu na lymfodrenáž?

Obecně platí kontraindikace jako u klasické masáže, ale navíc ještě hyperfunkce štítné žlázy.

S jakou značkou pracuji?

Momentálně pracuji se SynCare a Ella Baché. Produkty vybírám dle stavu pleti. Ale nevyhledávejte mě prosím, kvůli kosmetické značce. Přece jen toto se může změnit.

Jakou platnost vouchery mají?

U voucherů uvádím platnost kolem tří měsíců, přičemž minimální doba jsou tři měsíce. Pokud tedy koupíte voucher například 8.2., konec platnosti bude 31.5. téhož roku. Pokud kupujete Voucher s velkým předstihem někomu například k narozeninám, lze se domluvit na delší splatnosti.

Jaký kosmetický rituál mám vybrat?

V první řadě je dobře ujasnit si, co chcete. Máte toho hodně a potřebujete si prostě odpočinout? Zvolte Omlazení a hluboká relaxace. Řešíte například nečistou pleť (akné), zašedlý vzhled pleti, nebo chcete standartní pravidelnou "údržbu"? S kosmetickou péčí "Na míru" nesáhnete vedle. A co když momentálně šetříte tak trošku čas i peněženku, nebo nevydržíte dlouho ležet? Pak hodinová péče je tu pro Vás. Pokud máte pocit, že Vaše pleť ochabuje a necítíte se v ní atraktivně, vyzkoušejte Omlazení pleti s bipolární radiofrekvencí. Kosmetický rituál "Magická kosmetika" je taková moje chuťovka a vášeň a je tu připravena pro ženy, které chtějí nejen péči o pleť, ale i o duši :-)

bottom of page